Parama

Mielieji, jei Jūs turite „gerą širdį“ ir norėtumėte Tverų dienos centro vaikams suteikti džiaugsmo, o vaikams džiaugsmą teikia suaugusiems visai nereikšmingos smulkmenos kaip saldainis, spalvoti pieštukai, spalvingas žaisliukas ir pan., tai nepagailėkite keleto eurų ir perveskite į Tverų dienos centro a.s. LT 23 7300 0100 9784 7228 . Už Jūsų paaukotus pinigėlius vaikams nupirksime šių mažų „smulkmenėlių“. O jeigu Jūs turite „didelę širdį“ ir norėtumėte su mumis susipažinti bei mus apkabinti, tai užsukite į mūsų dienos centrą, kuris yra įsikūręs Tverų miestelyje esančios ambulatorijos patalpų antrajame aukšte. Mes Jūsų labai lauksime. 
Dėkojame už Jūsų gerumą.

Mūsų centro duomenys:

Įstaigos kodas: 300617353
VšĮ  Tverų dienos centras 
Tverų sen. Rietavo sav. Lopaičių km. LT-90281
a.s. LT23 7300 0100 9784 7228
Tel.: (8 448) 41018

  For foreign donations
please click the button below:


Parama 2%
 
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie, remdamiesi gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, 2% sumokėto pajamų mokesčio už ankstesnius metus, paskyrė Tverų Dienos Centrui!  Paremdami Dienos Centrus jūs padedate išsipildyti vieno, dviejų, o gal ir viso būrio vaikučių svajonėms!  

Parama daiktais:
Koks gi tas gyvenimas socialiai remtinoje šeimoje? Mums suaugusiems - tai statistika, skaičiai, kartais realybė,  tai gyvenimas nepritekliuje: be saugančios mamos ir tėčio rankos, be žaislų, be knygų, be svajonių, be futbolo kamuolio, be spalvingų mokyklinių kuprinių, be sportinių aprangų, be riedučių, be vilties, be užtikrintumo.

Nesvarbu ar tai spalvotų pieštukų komplektas, ar kompiuteris - nuoširdi dovana gali keisti gyvenimus ir griauti kalnus! Tokių dovanų vaikai labai labai laukia! Turite ką padovanoti? Rašykite į el.paštą: direktore@tverudc.lt